همکاران خارجی > DWYER

DWYER

• شناسنامه:

نام: Dwyer Insruments INC
سال تاسیس:1391
کشور: ایالات متحده امریکا
حوزه فعالیت: کنترلرهایتجهیزات ابزار دقیق فشار، دما، رطوبت، جریان سیالات، سرعت باد و هوا، کنترل سطح مایعات، ثبات داده ها
همکاری با زیگما از سال: 1384
وب سایت رسمی شرکت: www.dwyer-inst.com
لینک کاتالوگ جامع:

• تاریخچه:

شرکت Dwyer در سال 1931 در شهر شیکاگو در ایالت ایلینوی تاسیس شد. از همان ابتدا Dwyer در بین کاربران به عنوان تولید کننده تجهیزات با کیفیت و قابلیت اطمینان بالا و قیمت مناسب مطرح بود. به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت کنترل و ابزاردقیق، Dwyer خدمات خود را برای تصاحب بازار های تهویه مطبوع، صنایع شیمیایی، غذایی، نفت و گاز و کنترل آلودگی هوا گسترش داد. در سال 1955 دفتر مرکزی این شرکت به ایالت میشیگان منتقل شد.

دفتر مرکزی Dwyer در ایالت میشیگان

رابطه بهینه میان کاربران و تولید کنندگان Dwyer باعث شد که هر روز این شرکت به پیشرفت هایی دست پیدا کند و بتواند خدمات خود را برای رفع نیازهای آنان گسترش دهد. ساخت گیج های فشار تحت عنوان تجاری Magnehelic، ترنسمیترهای فشار Magnesense، سوییچ ها و گیج های Photohelic، کنترلرهای جریان سیالات Rate Master و شیر های Hi-Flow از جمله این اقدامات بود.
از سال 1978، شرکت Dwyer برای گسترش خدمات خود اقدام به خرید کارخانجات و خطوط تولید شرکت های معتبر کرد. کارخانجات و برند های معتبر از جمله Mercoid Controls، Love Controls، W.E. Anderson و Proximity Controls.
شرکت W.E. Anderson در سال 1950 توسط شخصی به همین نام پایه گذاری شد. این شرکت ابتدا فقط دو محصول بیمارستانی داشت.در سال 1978 این شرکت توسط Dwyer خریداری شد. هم اکنون تولیدات این شرکت شامل انواع سوییچ های جریانی، فشار، کنترل سطح مایعات و تجهیزات تست می باشد.
دومین شرکتی که توسط Dwyer خریداری شد Mercoid Controls بود. شرکت Mercoid در سال 1921 با ساخت اولین سوییچ فشار به موفقیت بزرگی دست پیدا کرد. موفقیت های این شرکت پس از آن با ساخت اولین سوییچ فشار قابل تنظیم در دنیا، تکمیل شد. بعدها این شرکت خدمات خود را به حوزه صنایع تهویه مطبوع و گرمایش و سرمایش گسترش داد. شرکت Dwyer در سال 1984 Mercoid را خریداری کرد.
شرکت Proximity در سال 1989 توسط Dwyer خریداری شد. این شرکت که در سال 1965 تاسیس شده بود اولین تولید کننده کنترلرهای سطح مایعات دیافراگمی می باشد.
آخرین شرکتی که توسط Dwyer خریداری شد، شرکت Love Controls بود. این شرکت در سال 1970 با هدف تولید ترموکوپل های کوچک تاسیس شد. Love در سال 1985 اولین کنترل کننده میکروپروسسوری خود را تولید کرد. در سال 1989 توسط Dwyer خریداری شد و هم اکنون تجهیزات کامل کنترلی و سوییچ های دمایی تحت این برند در حال تولید می باشد.

از سال 1978 Dwyer آغاز به خریداری شرکت ها و برند های معتبر در زمینه کنترل و ابزار دقیق نمود

شرکت Dwyer هم اکنون دارای شبکه بزرگ نمایندگان فروش در کل دنیا می باشد. این شرکت هم اکنون جزو بزرگ ترین تولید کنندگان تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق است که با پشتوانه تیم مهندسی و همچنین دپارتمان قوی فروش خود در حال گسترش بازار در دنیا می باشد. با دارا بودن تیم پشتیبانی قوی، تیم فروش مسلط بر تجهیزات، وب سایت کامل، بروشور ها و کاتالوگ های متنوع و کاربردی چاپی و الکترونیکی،Dwyer خود را به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید کننده و پشتیبان تجهیزات ابزاردقیق مطرح کرده است.

Dwyer دارای دامنه کامل تجهیزات اندازهگیری و ابزار دقیق می باشد

دامنه کامل تجهیزات اندازه گیری و ابزاردقیق شامل فهرست زیر می باشد.

  1. Pressure (Gages, Switch/Gages, Manometers, Switches and Transmitters)
  2. Air Velocity (Anemometers, Manometers, Vaneometers, Windmeters, Flow Grids, Flow Stations, Pitot Tubes, Switches, Fume Hood Monitors and transmeters)
  3. Flow (Meters, Sensors, Controllers, Totalizers, Indicators, Switches and Transmitters)
  4. Level (Indicators, Water Detectors, Switches, Transmitters, Level/Pump Controllers and Transmitters)
  5. Temperature (Thermometers, Indicators, Temperature / Process Controllers, Switches, Transmitters and Sensors)
  6. Process Control (Panel Meters, Digital Indicators, Switch Modules, Signal Conditioners, Isolating Transmitters, Current transformers, Annuciators, Speed Switches, Particulate Transmitters, Particulate Switches, Timers)
  7. Data Loggers and Recorders
  8. Humidity (Hygrometers, Thermo hygrometers, Switches, Temperature / Humidity Switches and Transmitters)
  9. Test Equipment
  10. Valves